Сьогодні ми з подружками вирішили сходити ввечері, як завжди, в нічний клуб "Стайл".
     Годинок в 8 Аня, Катя і Олена зайшли за мною і ми вирушили в Стайл. Ми швидко зловили таксі. Олена села вперед, спеціально, щоб позагравати з водієм, вона це дуже любила, а ми втрьох сіли на заднє сидіння.
     -Сподіваюся сьогодні буде багато хороших хлопців на дискотеці!
     -Катька, а де ж Артур? - З посмішкою, явно натякає на те, що у неї є хлопець запитала я.
     -Так, Катя, він знає, що ти йому зраджуєш?
     -Звичайно Аня! Що за питання? Ні, не знає. І тим більше я не зраджую.
     -Даа? А що ж ти робиш практично через день з різними хлопцями?
     -Так, Маринка права.
     -Фе, які ви. Я всього лише отримую від них задоволення.
     Ми всю дорогу їхали і сміялися над Катькиной пригодами, всіляко приколюючи над бідним Артуром, який на даний момент працював у барі. Під'їхавши до Стайл нашому погляду відкрилася чергу невимовної довжини. Але нас Дімка завжди пропускав безкоштовно, так би мовити, за знайомством. Коли ми заходили на мене "налетів" якийсь хлопець, штовхнувши мене так, що я мало не впала.
     -Гей! Ти куди летиш? Я мало не впала! Обережніше можна?
     -Пробач!
     Він допоміг мені вирівнятися і я помітила, що мій нищитель був дуже навіть не поганий собою. Ми з дівчатами пройшли за столик, замовивши джина з голі дівчата 18 років відео тоніком. Але я ніколи його не пила, не подобається він мені, я взяла собі мартіні. Посивівши хвилин 10 до нашого столика підійшов хлопець і запросив Ленка потанцювати, так з радістю погодилася.
     -Я не розумію, ти гарна, розумна толкова дівчисько! Чому у тебе немає хлопця? Марина, я б от особисто здохла без сексу!
     -Не, розумієш, Кать, я людина така - без любові не полювання.
     -Поки ця любов прийде!
     -Ось і буду чекати!
     -Ми тобі не дозволимо! - Проголосила Аня.
     -Так! Ми тебе .. ми тебе ... а що ми з нею зробимо? - Щось незрозуміле мовила Катря.
     -Ми її самі того-цього!
     -Так! Шоб знала!
     -Да я вас двох зв'яжу і усаджений в будку до моєму собаці!
     Ми сиділи розмовляли, але тут підійшов той самий мій "нищитель" і запропонував потанцювати. Він узяв мене за руку і ми пішли в глиб маси. Залишившись наодинці я його гарненько розгледіла і вгледів, що він був дуже красивий і не з тих хлопців, які бувають у Катьки.
     -Я прошу прощення за те, що збив тебе з ніг там.
     -Трохи не збив.
     -Так, трохи не збив. Я випадково. Чим я можу спокутувати свою провину?