-Ну, думаю, що двоповерхової яхтою і квартирою у Франції відбудешся!
     -Добре! Завтра ж все це куплю!
     -Гаразд, ні чим, танцем.
     -Чудово, тому як танцюю я дуже добре.
     -Я помітила.
     -Як тебе звуть? А то я налетів на таку красуню і навіть не поцікавився як її звати.
     -А ти завжди, коли на кого-то налітати дізнаєшся його ім'я?
     -Звичайно!
     -Цікавий підхід, - ми посміхнулися і я відчула, як він пригорнув мене до себе сильними ", - Мене звуть Марина.
     -Гарне ім'я, моє улюблене. Мене звати Олег.
     Весь вечір ми з ним танцювали, а мої подружки, напевно знайти і не знайшовши мене поїхали. Було вже 2 години ночі, я і не помітила як пролетіли ці 6 годин! Весь цей час ми танцювали і розмовляли, повірити не можу! Я вийшла на вулицю в надії знайти хоч одну машину таксі, але їх як на зло не було. Ззаду почувся знайомий голос:
     -Доведеться пішки?
     -Так, мабуть так.
     -А ти в якому районі живеш?
     -В районі мед. універу.
     -Це просто чудово! Я живу поруч, пішли разом тоді?
     -Так, подітися нам нікуди.
     Всю дорогу ми йшли базікали на різні теми і знайшли багато спільних інтересів. Олег проводив мене до під'їзду і ми попрощалися, залишивши один одному номерки телефонів.
     Минуло 3 місяці з того розставання біля під'їзду. За всі 3 місяці наших побачень ми дуже добре, можна сказати до останньої ниточки знали один одного, у нас були голі дівчата 18 років відео спільні інтереси, майже все. І як не дивно навіть мріяли ми про одне й те ж. Олег кожен день дарував мені квіти, подарунки. Ми часто ходили до парку, де сиділи на лавочці і цілувалися під місячним світлом. Розмов про секс у нас не було, нам і без нього було дуже добре. Вчора Олег запропонував з'їздити разом за місто в ліс, там було озеро.
     Він заїхав за мною в 10 ранку і нам випало 2-х годинна поїздка. День сьогодні був дуже сонячним і теплим. Приїхавши, ми розстелили в 10 метрах від озера покривало, подоставалі всякої їжі і води, яку взяли з собою. Ми переодягнулися і пішли купатися. Вода в озері була чудова. Олег брав мене на руки і ми кружляли у воді, цілувалися під водою, кидали один одного в воду. Але, в більшості випадків кидав він мене. Скупавшись ми вилізли обтрусившись як собачки від води і сіли є полуницю