Тобі подобається, мале?
     -Звичайно. Що може бути краще?
     -Ну не знаю, може те, що ...
     -Що?
     -Що Я тебе люблю!
     Олег посунувся до мене і ми злилися в поцілунку.
     -Я тебе теж люблю, до речі, у мене сьогодні було передчуття чогось хорошого!
     -Ну бачиш, ми відчуваємо один одного. Я ще тут дечого приготував ...
     Олег встав і пішов до машини щось діставати. Потім сів навпроти мене і зі словами "Виходь за мене" підніс мені кільце. Я спочатку була вражена і не могла нічого сказати, але потім все ж таки промовила заповітні слова. Ми почали цілуватися, обіймати один одного. Раптом Олег зупинився, подивився мені прямо в очі і сказав: "Я хочу тебе".
     Ми злилися в поцілунку, потім Олег зняв з мене купальник і почав цілувати мою шию, груди, живіт, ноги. Я побачила як його член вже стояв як багнет. Через 2 секунди він був уже без плавок, а ми лежали цілували один одного. Олег вже не міг терпіти і повільно спустився вниз, до моєї кицьки. Дивлячись мені в очі він розсунув мені ноги, розсунув статеві губи і почав грати мовою голі дівчата 18 років відео з моїм клітором. Я лежала з закритими очі, занурена в ласки Олега. Він цілував мене скрізь, кожну клітинку мого  тіла. Потім він узяв свій член і надавав їм проник в мене. Я трохи скрикнула від болю, я ж була незайманою. Олег трошки почекав і почав повільно робити поступальні рухи, цілуючи мене в губи. Я обіймала його за шию і відчувала як його руху починають бути більш частими. Я стогнала, потім моє стогін вже перейшов на крик. Олег теж почав трохи постановити і через кілька секунд ми удвох випробували перший оргазми у своєму житті. Олег витягнув своє член з мене і я побачила, що на ньому було трохи крові.
     -Пішли купуємося? - Запропонував Олег.
     -З задоволенням!
     Він узяв мене на руки і ми пішли купатися.
     -Тобі не було боляче?
     -Ні, зовсім трохи.
     -Це добре, я не хотів принести тобі біль.
     У воді ми весь час цілувалися, потім я вирішила зробити йому ще раз приємно. Я занурилася під воду і взявши його член в рот почала смоктати. Олегу це сподобалося і він тримав мене за голову, щоб я не відривалася. Через деякі проміжки часу я виринала, щоб набрати повітря і поцілувати Олега, потім знову поринала у воду і починала смоктати його член, облизувати, грати язичком. Через кілька хвилин Олег скінчив, з його члена вирвався струмінь сперми. Олега підняв мене і почав пристрасно цілувати, взявши на руки. Через кілька хвилин я відчула як його член впирається мені в попку.
     -Ти знову хочеш мене? - Заграє голосом запитала я.
     -Зараз узнаеееешь.
     Олег акуратно насадив мене на свій стовбур і я почала на ньому підніматися і опускатися. Олег допомагав мені, тримаючи руками за стегна і підводячи. Ми були занурені один в одному і нічого не бачили і не чули навколо. Олег починав з більшою силою притискувати насаджувати мене на свій член. Я відкинувши голову назад починала вже кричати від насолоди. Знову скінчивши, ми вийшли на берег і почали одягатися. Через тиждень ми вже займалися сексом щодня. Ми пробували багато поз і різний секс. Ми займалися ним, де тільки хотіли: у трамваї, в інституті, вдома, у під'їзді. Наступним нашим спільним бажанням стала проба свінгерство