Ні ... - Андрій вже часто дихав, закривши очі.
     - Ну, признайся ж, - рука Ніни рухалася все швидше, - ти займаєшся онанізмом?
     - Мені соромно говорити ...
     - Що ти, милий, це ж так прекрасно. Ну, скажи мені правду. Я нікому не скажу.
     - Так, одними губами прошепотів Андрій
     - О, милий мій, - рука Ніни, обхопивши, щільний гарячий стрижень, рухала його все швидше, - Розкажи, як ти це робиш.
     - Коли я один вдома ... я ... роздягаюся догола ... і уявляю як переді мною ... роздягається дівчина ... Ох! ...
     - Тобі добре, мій хлопчик? Ніна жадібно дивилася на гарний член, пестячи його у своїй руці.
     - Так ... добре! Ох!
     - Продовжуй ж, ну.
     - Я уявляю і рукою роблю це ... так, як ви зараз.
     - Покажи мені, як ти це робиш.
     Ніна взяла його руку і приклала до порушеної члену, змусивши пальці обхопити його.
     - Ну, хороший мій, поонаніруй, будь ласка. Як ти це робиш?
     - Ні, я не можу при вас. Мені соромно.
     - Що ти, дурнику, якщо хочеш знати, я теж люблю займатися мастурбацією. Хочеш, покажу? Ти ніколи не бачив, як це роблять жінки?
     - Я ніколи не бачив голих жінок. Тільки на екрані.
     - Милий мій. Нецелований хлопчик. Скажи, я тобі подобаюся?
     - Так ...
     - Тоді дивись, я роздягнуся перед тобою. Тільки ти пести свій член
     Ніна повільно зняла сукню, і Андрій побачив її в одних трусиках, з голими круглими пружними грудьми. Його рука ковзнула вниз, і пальці обхопили гарячий стрижень. Ніна жадібно дивилася на нього, збуджуючись все сильніше. Підігріваючи його ще більше, вона сунула пальці під гумку трусиків і повільно стала стягувати їх зі своїх круглих красивих стегон. Андрій весь напружився і швидко став втикати в кулак свій палаючий член. Ніна, спустивши трусики до колін, спеціально затрималася і кілька секунд стояла перед ним зі спущеними до колін трусами. Потім швидко позбулася від них і, поклавши руку на лобок, стала середнім пальчиком терти свій збуджений клітор.
     - Бачиш, я теж роблю собі приємно.
     Андрій швидко рухав рукою, жадібно дивлячись на голе жіноче тіло. Червона голівка то показувалася між пальцями, то знову ховалася. Рот його був голі дівчата 18 років відео напіввідкритий, м'язи ніг напружені. Він почав голосно стогнати, потім на секунду завмер і сильна конвульсія пробігла по його тілу. З члена бризнула густа біла цівка, потім друга, і каламутна сперма потекла по його кулаком на живіт.
     Ніна була теж на межі оргазму.
     - Милий, я теж кінчаю, - тільки й встигла крикнути вона, як солодка знемога обволокла все тіло, в очах потемніло, стегна щільно стиснулися, і здавлений низький стогін наповнив кімнату. Ніна впала на ліжко поруч з Андрієм, і кілька хвилин вони лежали поруч мовчки з закритими очима.
     Після паузи Ніна сказала:
     - Хочеш, я дозволю доторкнутися мене. Скрізь. І вона, взявши його руку, поклала собі на груди. Ну, стискай її. Тепер веди нижче. За живота, нижче. Ну, не бійся, просунь руку мені між ніг. Дай твій пальчик, я навчу тебе пестити жінок.
     З цими словами вона взяла його середній палець і поклала на свій ненаситний клітор.
     - А тепер рухай пальчиком. Швидше ... Ах! ... Ще! Розумниця ... - Вона намацала його член. Він знову наливався силою.
     - Я хочу, щоб твій член увійшов до мене.
     Вона розсунула ноги, притягнувши Андрія на себе, взяла в руку його палаючий член і ввела його собі в піхву.
     Андрій невміло заробив стегнами, і незабаром Ніна відчула, що оргазм знову близький. Вона почала робити зустрічні руху, через що лунали гучні шльопання по її повним сідницях. Найсильніша хвиля покотилася по тілу, стогін перейшов на крик, і Ніна забилася у солодких конвульсіях. Єдине, що вона встигла відчути була гаряча струмінь, бризнувшая всередині її.