Все те, про що я написав нижче, трапилося зі мною в четвер цього тижня ... Ось вже як три роки я студент і дуже часто я з непідробною ностальгією згадую прекрасні шкільні, безтурботні роки ... Але в той день я чомусь особливо сильно згадував свою першу класну керівницю в школі, з якої мене перевела мати в іншу в п'ятому класі. Треба сказати, що перша моя школа (на відміну від першої) знаходиться дуже близько до мого дому і я дуже часто проходжу поруч з нею. Мені особливо в'ївся в пам'ять той момент, коли я прощався зі своїм 5-б ... Ніхто, крім самої вчительки (назву її Катериною Олексіївною ...) не засмучувався з приводу мого перекладу ... Та й нічого дивного в тому не було ... в такому ніжному віці завести нових друзів дуже просто. А от Катерина навіть поплакала, я їй сподобався (як старанний учень) із самого нашого першого уроку ...
     Загалом, в той день у мене занять не було і я вирішив заглянути провідати Катю, хоча погано уявляв, як вона виглядає - адже ми не бачилися майже 7 років. Але я швидко знайшов знайомий мені кабінет і, на моє щастя, зустрівся тут же з нею ... і вручив їй спеціально для неї куплені квіти (конвалії), від чого вона вкрай зніяковіла і почервоніла ... Я відразу зрозумів, що вона мене впізнала, не голі дівчата 18 років відео дивлячись на те, що мені було вже 20. Ми увійшли в кабінет (занять у неї в той день вже не було і вона сиділа. Зарившись, в методичці). За приємною бесідою і чайком ми сильно розговорилися і вона повідала мені про те, як страждає від свого чоловіка, його байдужості і навіть іноді побоїв ... "Важка жіноча доля", - подумалося мені ... Справедливо буде відзначити, що як жінка вона мені дуже подобалася, і з роками, суяд з усього, ставала тільки краще, як хороше вино ...
     Мені також здалося, що і я їй сподобався в тому самому сенсі, бо вона частенько заглядала мені в очі, намагаючись знайти там щось для себе ... Тут їй закортіло дістати пачку важезних папок з верхньої полиці і вона підійшла до стіни, як би мимоволі показуючи, яка ж у неї чарівна постать ... А це дійсно було так ... У мені ще більший посилився юнацький трепет перед жіночим тілом. Я вирішив їй допомогти і як би ненароком притулився до неї ззаду ... До моєї радості вона не відсахнулася, а тільки навпаки - ще більше наблизилася до мене, та ще при цьому обхват мене руками в талії ... Мій член моментально встав від такої несподіваної близькості, і судячи з усього Катерина не була проти ... Вона розвернулася до мене, і мій погляд тут же впав на два вабливих горбка, сильно що стирчать з-під її красивою бежевій кофтинки ...
     Я поцілував її в шию, від чого вона обм'якла і почала часто дихати. Мене сильно раззодоріло, тому як я почав цілувати її дуже пристрасно ... Вона принесла мені неземне задоволення, граючи з моїм язиком своїм, таким приємним ... У пориві я зірвав з нею кофтинку, мало не порвавши її, і вже почав наближатися до блузі. Я торкався до її тіла дуже ніжно і чуттєво, і вона також відповідала взаємністю .