До неї у мене ніколи не було настільки близького контакту з жінкою, а тим більше - з такою приємною ... У всіх відношеннях ... Ми були як у забутті, і я був рішуче налаштований позбутися невинності саме з нею. Я був готовий втілити в реальність всі свої найпотаємніші еротичні фантазії прямо в той момент, в тому кабінеті ... Катерина була вже практично оголена мною ... повільно стягнувши з неї блузку, цілуючи кожну клітинку її прекрасних ніжок, я відкинув одяг у бік і в цей момент, Катя мабуть вирішила, що я не дуже багато уваги приділив її грудей ...
     Вона допомогла мені встати з колін, і поманила мій рот до своїх чудово великим грудям ... Інстинктивно я став цілувати їх ... Спочатку облизав свом шорсткою мовою краю цих величезних Хломов, потім приступив до пігментного області, ну і, нарешті, торкнувся її червоно-бурих голі дівчата 18 років відео сосочків, які вже давно стояли сторчма майже на цілий сантиметр ... Я був страшенно збуджений ... Та й вона теж ... Кожен сосочок удостоївся окремої уваги ... спершу я цілком брав їх в рот, при цьому дивлячись їй прямо в очі ... Катерина виглядала дуже щасливою, що не могло не надавати мені впевненості у своїх силах ... Її обличчя розпливалося в усмішці солодкої ... А сама вона руками гладила мою голову. Взявши сосочки в рот, я відразу зрозумів, як багато задоволення доставляє Каті те, що я роблю ... в роті я їх смикав мовою, потім звільняв з полону, облизував і дув на них - вона дозволяла мені робити з ними все, що я хотів. Я був на сьомому небі від щастя ...
     Її груди пахла приємними парфумами, що також мене дуже сильно порушило ... Тут Катя вирішила сісти на стілець, і підвела мене до себе ... Вона рішуче розстебнула ширінку на моїх штанях, вивільнивши мій давно стояв член. Він у мене був не надто великий (як я вважаю), але Катя без коментарів нахилилася до нього і губами обхопила роздулася голівку ... Ми майже нічого не говорили, а тільки стогнали і зітхали від задоволення. Як виявилося, Катерина дуже майстерно робить мине. Вона також посмоктала мої яєчка, не брезгнув тим, що я їх не голив. Мовою вона з самих яєць провела по всьому стволу, і весело чмокнув голівку, забрала його на повну глибину ... Господи, це було так чудово! Вона без утоми, без всякого сорому посилено смоктала в прямому сенсі слова мене ... Я зрозумів, що довго не зможу протриматися і обов'язково закінчу ... Тому делікатно (наскільки позволяля ситуація) запропонував їй перейти до кульмінації.
     Причому запропонував без слів, дивлячись в очі і торкаючись до неї руками