Я всаджував у неї з великою силою, але вона від цього тільки ще більше ставала щасливою. Руками я також не забував пестити її тіло, яке буквально тремтіло під моїми пальчиками. Нарешті, ми обидва не витримали, і я вилив у неї всю сперму, яка встигла накопичитися в моїх яйцях до цього мігу ... Я був гордий тим, що втратив невинність з такою жінкою ... Вона не встигла закінчити одночасно зі мною, тому голі дівчата 18 років відео навіть посое того, як скінчив сам, я продовжував рухати в ній членом, щоб і вона змогла отримати повноцінний секс. Скінчивши, вона поцілувала мене в подяку за такий "відпочинок". Після цього я ще довго не хотів іти, але пообіцяв ще раз зайти до неї. Катерина відповіла згодою і, зібравши речі, я пішов. Але через 5 хвилин я повернувся. Я рішуче підійшов до неї, обхопив в талії (вона ніби чекала мого повернення, притулив до дошки і легко підняв над собою, насадивши її на свій ствол, який так і не падав) ... Я трахкав її самовіддано, з однією лише метою - доставити їй задоволення ... Цікаво, чи легко їй буде вести завтра урок, пам'ятаючи, як віддавалася мені у цієї дошки ... "